Wycieczka do Wisły

W dniu 09 października 2017r. uczniowie klas piątych i czwartych pod opieką p. Elżbiety Kity, p. Bożeny Wach i p. Anety Pierzyny wzięli udział w wycieczce krajoznawczej do Wisły.
W programie był wjazd wyciągiem na Czantorię, a następnie spacer po górach – zejście do Wisły. Uczniowie mieli również okazję zwiedzić Galerię Trofea Adama Małysza. Na zakończenie był wjazd wyciągiem na skocznię im. Adama Małysza oraz zakup pamiątek na rynku w Wiśle.
Głównym celem wycieczki było poznanie przez dzieci walorów turystycznych i przyrodniczych Beskidu Śląskiego. Wyjazd miał również na celu upowszechnianie aktywnych form spędzania czasu wolnego, które pozytywnie wpływają na zdrowie i kondycję fizyczną. Uczniowie mieli także okazję wspólnie spędzić czas i poznać się bliżej. Przez cały dzień pogoda sprzyjała wycieczkowiczom. Wszyscy uczestnicy pełni wrażeń i w dobrych humorach bezpiecznie wrócili do domu.

Dodaj komentarz

Skip to content