Półfinał Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w Piłce Nożnej chłopców

8 maja 2024 r. w Wierzchlesie odbył się kolejny szczebel zawodów w piłkę nożną chłopców w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci. W rywalizacji udział wzięło 6 zespołów z gmin: Pątnów, Osjaków i Wierzchlas. Reprezentacja naszej szkoły trafiła do grupy B, gdzie zmierzyła się z zespołem ze SP w Załęczu Małym i PSP SPSK w Strugach. Oba mecze po dobrej grze naszej drużyny zakończyły się zwycięstwem 4:0. Mecz finałowy rozegraliśmy z liderem grupy A – ZSS w Dzietrznikach. Cały mecz nie należał do najłatwiejszych, jednak bardzo dobra współpraca i konsekwencja w działaniu pozwoliła na kontrolowanie gry i skuteczność pod bramką przeciwnika. Mecz zakończyliśmy wynikiem 4:1, co dalo nam awans z pierwszego miejsca na zawody powiatowe. 💪👏🥇
Reprezentacja naszej szkoły: Maciek Malinowski, Adam Merta, Fabian Kobryń, Jasiek Wróbel, Franek Marczak, Gabryś Zadworny, Filip Wróbel, Mateusz Kempa, Miłosz Urbaniak, Łukasz Kaźmierczak.
Skip to content