Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

Godziny dostępności nauczycieli Szkoły Podstawowej
im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie w roku szkolnym 2022/2023

Kołodziej Hanna
poniedziałek 14.30-15.30 (pokój dyrektora ul. Częstochowska)

Wojcieszek Katarzyna
środa 14.30-15.30 (sala językowa ul. Wieluńska)

Bereś Iwona
wtorek 14.25-14.55 (sala biblioteki ul. Wieluńska)
czwartek 12.30-13.00 (sala biblioteki ul. Częstochowska)

Betka Magdalena
wtorek 14.30-15.00 (pokój nauczycielski ul. Częstochowska)
czwartek 7.30-8.00 (sala językowa ul. Wieluńska)

Biegańska Aleksandra
poniedziałek 14.25-15.25 (pokój nauczycielski ul. Wieluńska)

Biegańska Małgorzata
wtorek 7.30-8.00 (sala polonistyczna ul. Wieluńska)
środa 7.30-8.00 (sala nr 26 ul. Częstochowska)

Ciania Irena
czwartek 12.30-13.30 (sala nr 23 ul. Częstochowska)

Dolata Anna
środa 13.30-14.30 (pokój nauczycielski ul. Częstochowska)

Drewicz Ewa
poniedziałek 14.30-15.30 (sala nr 11 ul. Częstochowska)

Dura-Gędek Anna
środa 7.30-8.00 (sala geograficzna ul. Wieluńska)
czwartek 7.30-8.00 (sala geograficzna ul. Wieluńska)

Gadomska Dorota
wtorek 15.20-15.50 (sala fizyczna ul. Wieluńska)
środa 7.30-8.00 (sala fizyczna ul. Wieluńska)

Kempa Karolina
czwartek 15.30-16.30 (sala nr 10 ul. Częstochowska)

Kita Elżbieta
wtorek 15.20-16.20 (sala religii ul. Wieluńska)

Kowalczyk Magdalena
wtorek 7.30-8.00 (sala nr 24 ul. Częstochowska)
czwartek 13.45-14.15 (sala nr 24 ul. Częstochowska)

Kruk Dorota
piątek 13.30-14.30 (pokój nauczycielski ul. Częstochowska)

Leś Mariola
poniedziałek 12.30-13.00 (sala nr 11 ul. Częstochowska)
wtorek 12.30-13.00 (sala nr 11 ul. Częstochowska)

Łakomska Anna
poniedziałek 14.30-15.30 (pokój nauczycielski ul. Częstochowska)

Nowak Iwona
poniedziałek 14.30-15.00 (sala matematyczna ul. Wieluńska)
wtorek 7.30-8.00 (sala nr 25 ul. Częstochowska)

Nowak Jolanta
poniedziałek 7.30-8.00 (sala nr 12 ul. Częstochowska)
środa 12.30-13.00 (sala nr 12 ul. Częstochowska)

Olbińska Marlena
środa 12.45-13.45 (sala nr 30 ul. Częstochowska)

Pabisiak Barbara
wtorek 15.00-16.00 (pokój nauczycielski ul. Częstochowska)

Palusińska Magdalena
poniedziałek 14.30-15.30 (pokój nauczycieli wf ul. Wieluńska)

Pierzyna Aneta
poniedziałek 7.20-7.50 (pokój nauczycielski ul. Wieluńska)
środa 15.30-16.00 (pokój nauczycielski ul. Wieluńska)

Podgórniak Wioletta
czwartek 14.30-15.30 (sala nr 13 ul. Częstochowska)

Rabenda Robert
poniedziałek 14.25-15.25 (sala informatyczna ul. Wieluńska)

Radwańska Paulina
poniedziałek 14.30-15.30 (sala nr 12 ul. Częstochowska)

Różańska Anna
wtorek 15.20-15.50 (pokój pedagoga ul. Częstochowska)
środa 7.30-8.00 (pokój pedagoga ul. Wieluńska)

Sarowski Piotr
czwartek 14.30-15.30 (pokój nauczycielski ul. Wieluńska)

Trojan-Drab Katarzyna
piątek 13.35-14.35 (sala polonistyczna ul. Wieluńska)

Skip to content