Wielkanocne warsztaty

W dniu 25 marca 2024 r. uczniowie klasy 1A wzięli udział w warsztatach wielkanocnych prowadzonych przez p. Małgorzatę Kostrzewę. Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do zrobienia wyjątkowych i niespotykanych ozdób, które podkreślą klimat świątecznych dni. Podczas warsztatów dzieci wykonały kolorowe wianki ozdobione jajeczkami, zajączkami, piórkami, wstążkami, kurczaczkami…. Podczas spotkania powstały też „słoiki z żonkilami”. Każdy uczestnik warsztatów pracował z wielkim zapałem czego efektem były cudowne świąteczne dekoracje. Kolejny raz dzieci udowodniły, że ich wyobraźnia nie ma granic.
Wyszło pięknie! A wszystko po to, aby święta były jeszcze bardziej kolorowe i radosne!