Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą palmę wielkanocną

W ramach przygotowań do Świąt Wielkanocnych w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Najładniejsza palma wielkanocna”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać tradycyjną palmę wielkanocną wykorzystując różnorodne materiały.
Celem konkursu było popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą, a także rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej oraz wrażliwości estetyczno-plastycznej dzieci i młodzieży.
Na konkurs wpłynęło 35 prac. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. Jury konkursowe miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda palma była prześliczna. W związku z tym postanowiono wyróżnić wszystkich uczestników.

Skip to content