Jak stworzyć komiks?

Uczniowie klas czwartych 15 listopada 2022 r. brali udział w „Autorskich warsztatach komiksowych”, które miały miejsce w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osjakowie. Warsztaty prowadził pisarz, dziennikarz, scenarzysta i pasjonat piłki nożnej – Zbigniew Masternak. Na spotkaniu opowiadał o początkach swojej twórczości i zachęcał do podejmowania prób pisania różnych tekstów.
Podczas spotkania każdy uczeń musiał stworzyć własny komiks. Pan Zbigniew pomagał uczniom, dawał wskazówki i instruował w trakcie pracy. Najlepsze komiksy wyróżnił i nagrodził. Spotkanie było bardzo ciekawe i kto wie… może dla któregoś z uczestników był to moment, w którym odkrył ktoś nową pasję albo talent. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w warsztatach.