Z okazji Dnia Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi,  został on ustanowiony, aby zwrócić uwagę ludzi na problem degradacji środowiska przyrodniczego. Ziemia jest naszym domem, musimy więc o nią zadbać. Każdy z nas swoimi codziennymi  wyborami i decyzjami może wpłynąć na poprawę jakości środowiska naturalnego.
Z okazji Święta Ziemi uczennice z koła teatralnego przygotowały nagranie, w którym przypomniały nam o obowiązku dbania o naszą planetę. Dodatkowo nagrały również bajkę o tematyce ekologicznej.
W nagraniach udział wzięły: Nela Bielawska, Nikola Glądała, Paulina Nykiel, Wiktoria Tokarek, Julia Świat, Karolina Urbanik, Małgorzata Pajor oraz w roli króla Tomasz Tokarek. Karolina zaśpiewa jeszcze piosenkę „Kolorowy świat”, za montaż odpowiedzialne były Nela i Karolina.
Pamiętajmy, nie tylko od święta – „PLANETY NIE ODZIEDZICZYLIŚMY PO NASZYCH PRZODKACH, LECZ POŻYCZYLIŚMY JĄ NA CHWILĘ OD NASZYCH DZIECI”.

Skip to content