Światowy Dzień Ziemi

Nasze środowisko przyrodnicze, w którym żyjemy jest naszym naturalnym miejscem na Ziemi, a każdy z nas jest jego częścią, jest częścią przyrody. Wszyscy powinniśmy o nią należycie dbać, a wówczas ona odwdzięczy nam się najpiękniej jak potrafi, w naturalny sposób. Uczniowie klas IV na lekcjach zdalnych dyskutowali o najważniejszych i odpowiedzialnych działaniach, które mogą przyczynić się do zmniejszania degradacji naszego środowiska. Wykonali również przyciągające uwagę plakaty promujące dbanie o naszą planetę, a niektórzy spędzając czas wolny na świeżym powietrzu uczcili Dzień Ziemi sprzątając po innych w swoim najbliższym otoczeniu. Wzorowe postępowania czwartoklasistów pokazują jak ważne znaczenie ma edukowanie społeczeństwa od najmłodszych lat oraz zaszczepienie zachowań proekologicznych.

Skip to content