Spektakl „Przygody Wilka i Zająca”

28 stycznia 2020 r. uczniowie z klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego udali się do Kino-teatru „Syrena” w Wieluniu, gdzie mieli okazję zobaczyć przedstawienie „Przygody Wilka i Zająca” przygotowane przez aktorów Wrocławskiego Teatru In-art. Spektakl powstał na podstawie kultowej bajki lat osiemdziesiątych, w której gburowate Wilczysko próbuje dopaść sympatycznego Zajączka. Bohaterowie przeżywają mnóstwo pouczających przygód – odwiedziny w barze u świnki wegetarianki, spotkanie z policjantem, czy Wróżką Kozą. W końcu, gdy konflikt sięga zenitu, obaj wpadają w pułapkę przebiegłego Kota Magika. Bajkowe kostiumy, sugestywna muzyka, żywe interakcje z najmłodszą publicznością to sprawiło, że nasi najmłodsi uczniowie bawili się znakomicie.