Mistrzostwa powiatu w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci

W dniu 26 października 2018r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Organizatorem zawodów była Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. W mistrzostwach wzięło udział 8 szkół. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy, w których grały systemem „każdy z każdym”. 
Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce. Gratulacje dla naszych zawodników. Skład naszej drużyny był następujący: Patryk Maruszewski, Dawid Król, Szymon Woźniak, Olivier Barański, Patryk Drutowski, Mikołaj Patyk, Franciszek Płaczek, Łukasz Waloch, Michał Zawadzki, Kacper Franelak, Filip Olejnik, Krystian Adamiak.

Dodaj komentarz

Skip to content