Konkurs patriotyczny „Moja biało-czerwona”

W piątek 9 listopada 2018 roku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu patriotycznego pod hasłem „Moja biało-czerwona”. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci postaw patriotycznych, budzenie świadomości narodowej oraz rozwijanie zainteresowania pięknem naszej ojczyzny. Konkurs został zorganizowany dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Przedszkolaki chętnie wzięły udział i wykonały przy pomocy rodziców zachwycające prace plastyczne o różnorodnej technice wykazując się niecodzienną kreatywnością i oryginalnością. W sumie wpłynęło 14 prac i każda z nich została wyróżniona przez komisję konkursową. Dzieci jako nagrodę za udział w konkursie, wkład pracy i zaangażowanie otrzymały dyplomy, książki z bajkami, kolorowe breloczki, a także coś słodkiego.
Każdy może podziwiać i nacieszyć oczy niesztampowymi pracami plastycznymi przedszkolaków oglądając wystawę zorganizowaną na szkolnym korytarzu. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc, wkład pracy i poświęcony czas na przygotowanie wraz z dziećmi tak pięknych, czasochłonnych i ciekawych prac plastycznych. Doceniamy to i z całego serca gratulujemy!

Dodaj komentarz

Skip to content