Dzień Europejski „Welcome to Ireland”

21 czerwca 2018r. oprócz tzw. „Dnia z Wychowawcą” miał miejsce także Dzień Europejski, który klasy I-V spędziły pod hasłem: „Welcome to Ireland”. Nad przebiegiem części konkursowej czuwała pani Anna Łakomska. Podsumowanie konkursu plastycznego dla klas I rozpoczęło różnorodne zmagania konkursowe. Pierwszoklasiści zostali nagrodzeni za wykonanie najpiękniejszej flagi tego państwa. Następnie reprezentacje poszczególnych klas zmagały się z kilkoma zadaniami związanymi ze znajomością słownictwa. Świetna zabawa, wspaniała atmosfera i nieustający doping pomagały zawodnikom i zagrzewały do walki o każdy punkt. Po zakończeniu konkurencji każdego rocznika nastąpiło rozdanie słodkich nagród i klasy I-III wraz z wychowawcami udały się na wspólny piknik.
W drugiej części brały udział klasy IV-V i ich zespoły, które zmagały się z pytaniami na temat kultury, historii, przyrody i symboli narodowych. Po przeprowadzeniu całego konkursu i zliczeniu wszystkich punktów okazało się, że najlepsza okazała się być reprezentacja klasy Va, tuż za nią reprezentacja klasy IVb i na trzecim miejscu IVa.
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom dziękujemy za wspaniałą zabawę i gratulujemy. Dziękujemy też Radzie Rodziców za pomoc w organizacji wspólnego grillowania i ufundowanie słodkich nagród dla uczestników wszystkich konkursów.

Dodaj komentarz

Skip to content