Wizyta przedszkolaków w salonie fryzjerskim

W minioną środę, 6 lutego 2019r., dzieci z oddziału przedszkolnego w ramach projektu „Poznajemy zawody – rodzic w roli eksperta” wybrały się ze swoimi paniami do salonu fryzjerskiego, prowadzonego przez mamę i babcię jednego z przedszkolaków. Miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy fryzjera, a także zapoznać się z wyposażeniem salonu fryzjerskiego. Przedszkolaki obserwowały i zadawały mnóstwo pytań. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć, że praca fryzjera wymaga dużo siły i cierpliwości. Pani Ania zrobiła dzieciom piękne i wyjątkowe fryzury. Wizyta w salonie sprawiła przedszkolakom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Ani za miłe i serdeczne spotkanie.