I miejsce chłopców w piłce nożnej

26 kwietnia 2024 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Półfinałach Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w piłce nożnej chłopców. Nasi uczniowie z klas 7-8 zajęli 1. miejsce. W Wierzchlesie spotkali się mistrzowie i wicemistrzowie gmin: Pątnów, Wierzchlas i Osjaków. Chłopcy powtórzyli wynik z ubiegłego roku. Rozpoczęli zwycięstwem 2:0 ze Strugami, 3:1 z Kraszkowicami, zaliczyli remis z Załęczem 2:2, a na koniec potwierdzili swoje umiejętności wygraną z Pątnowem 4:0.
Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Michał Płuciennik, Patryk Przydacz – bramkarze, Cyprian Broczkowski, Mateusz Domagała, Kacper Hanulak – atak, Bartosz Osyda, Kacper Spaleniak, Kacper Kopacki, Dawid Ramuś, Szymon Foręc, Kuba Radziszewski. Brawo chłopaki!