Turniej BRD

23 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy dotyczący zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i pierwszeństwa na skrzyżowaniach, a także wykazać się umiejętnościami praktycznymi w zakresie jazdy rowerem po miasteczku ruchu drogowego i jazdę sprawnościową po torze przeszkód oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych. Grupę pierwszą (10-12 lat) naszą szkołę reprezentowali: Michał Barwas, Tomasz Tokarek oraz Jan Wróbel; natomiast drugą grupę (13-15 lat): Katarzyna Uryszek, Błażej Gilski i Filip Kajmowicz.
Udział w turnieju jest dobrą okazją, aby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.