Wizyta w bibliotece z okazji Dnia Pszczoły

21 maja 2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego zostały zaproszone do Gminnej Biblioteki Publicznej w Osjakowie na spotkanie z Panią Pszczelarką. Na miejscu czekało na nich wiele ciekawych informacji oraz gadżetów niezbędnych do produkcji miodu. Zerówkowicze najpierw wysłuchali prelekcji na temat procesu powstawania miodu z dokładnym zaprezentowaniem ula i jego składowych części. Następnie przeszliśmy do części praktycznej, w której dzieci wspólnie wykonały pracę plastyczną oraz taniec do piosenki o Pszczółce Mai. W kolejnym etapie naszej wizyty zerówkowicze mogli przymierzyć strój pszczelarza lub skosztować pysznego miodu, mieli możliwość obejrzenia książek o pszczołach i zobaczenia z bliska wosku pszczelego. Wszyscy obecni byli niezwykle zainteresowani tematyką pszczół i ich pracy, co więcej wizyta w bibliotece przysporzyła dzieciom wiele radości i uśmiechów. Dziękujemy za zaproszenie i za możliwość ciekawie spędzonego czasu.