Świetna zabawa na Ranczo Zagata

W czwartek 6 czerwca 2024 r. uczniowie klas drugich świetnie bawili się na Ranczo Zagata w Grabarzach. Jest to miejsce stworzone z pasji do natury, do zwierząt. Czekało na nich wiele atrakcji m.in.: Mini Zoo, karmienie zwierząt, płukanie złota, dojenie krowy, mini muzeum motoryzacji, zabawy na placu zabaw, przejazd kolejką, pyszne jedzonko, wspaniała muzyka. Wszystkie te atrakcje dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i wrażeń, a czas upłynął w niesamowitej atmosferze, w otoczeniu przyrody, w cieplutkich promykach słońca i w towarzystwie przemiłych pracowników Rancza Zagata. Wspólnie z drugoklasistami również bardzo miło spędziły czas: p. Magdalena Kowalczyk, p. Irena Ciania i p. Barbara Pabisiak.