Rozstrzygnięcie konkursu techniczno-ekologicznego „EKO ROBOT” dla przedszkolaków

W ramach projektu „Z kulturą mi do twarzy” w obu grupach oddziału przedszkolnego przeprowadzono w ostatnim czasie cykl zajęć o tematyce ekologicznej, a także zorganizowano konkurs pod hasłem Eko robot. Przedszkolaki niezwykle chętnie przystąpili do zadania i wykonali w domu przy pomocy rodziców fantastyczne roboty z niepotrzebnych już opakowań, kartonów, nakrętek i innych surowców wtórnych. Ich pomysły przerosły wszelkie oczekiwania. Wszyscy z zachwytem podziwiali zabawne, ekologiczne stworki. Laureatom wręczono pamiątkowe dyplomy, nagrodę książkową oraz coś słodkiego. Serdecznie gratulujemy raz jeszcze i cieszymy się, iż postawy ekologiczne nie są przedszkolakom obce!