Pożegnanie absolwentów 2018

Dzień 22 czerwca 2018r. uczniowie klas III gimnazjalnych zapamiętają jako koniec kolejnego etapu w ich życiu. W tym dniu otrzymali bowiem świadectwa ukończenia gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się pięknym Polonezem w wykonaniu absolwentów. Następnie uczniowie klas III przekazali sztandar szkoły młodszym koleżankom i kolegom i ślubowali godnie reprezentować naszą szkołę w przyszłości. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez p. Dyrektor Hannę Kołodziej świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom oraz pozostałym absolwentom. Były również listy gratulacyjne oraz podziękowania dla rodziców, którzy swoją pracą wspierali wychowawców w różnego rodzaju przedsięwzięciach i uroczystościach. Pani dyrektor wręczyła także tytuł „Lidera Szkoły” uczennicy Patrycji Brzozowskiej, która uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole na koniec roku szkolnego – 5,71. Na koniec uroczystości absolwenci przekazali „Księgę Darów” przedstawicielom klas II i pożegnali nauczycieli, pracowników gimnazjum oraz młodszych kolegów i koleżanki montażem słowno-muzycznym. Były wiersze, piosenki a także taniec w wykonaniu absolwentów. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie kwiatów dyrekcji i wychowawcom oraz słodkich upominków nauczycielom.

Dodaj komentarz

Skip to content