Półfinał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Piłce Nożnej chłopców

5 czerwca 2024 r. reprezentanci naszej szkoły udali się do Sieradza, gdzie odbył się kolejny etap rozgrywek w piłkę nożną. W zawodach udział wzięli mistrzowie powiatów: sieradzkiego, zduńskowolskiego, łaskiego, wieluńskiego i wieruszowskiego. Nasz zespół trafił do grupy B, gdzie rozegrał dwa spotkania. Pierwsze z nich ze SP w Brąszewicach (powiat sieradzki), które po dobrej, konsekwentnej grze pewnie wygrał 3:1. Natomiast drugi mecz ze SP nr 5 w Zduńskiej Woli (powiat zduńskowolski) był obarczony dużą presją, gdyż decydował o wejściu do wielkiego finału. Chłopcy podeszli do tego spotkania z duchem walki, co było widać już od pierwszych minut. Jednakże w końcowej części drugiej połowy straciliśmy bramkę, co było konsekwencją nieporozumienia w naszym zespole. Wychodząc z grupy z drugą lokatą, dane nam było w walce o trzecie miejsce zmierzyć się z zespołem SP z Łasku (powiat łaski). Całe spotkanie zostało rozegrane na bardzo wysokim poziomie przez obie drużyny. Po regulaminowym czasie gry i bezbramkowym remisie, przyszedł czas na dogrywkę, która przyniosła wiele emocji. Nasz zespół miał dwie okazje do wyjścia do prowadzenie, jednakże zabrakło nam troszkę szczęścia w tym meczu. Po spornej sytuacji, w krótkim czasie zespół przeciwników zdobył bramkę i zakończył mecz. Ostatecznie nasi reprezentanci po zaciętej walce uplasowali się na czwartym miejscu.
Gratulujemy!
Naszą szkołę reprezentowali: Adam Merta, Maciej Malinowski, Fabian Kobryń, Jan Wróbel, Franciszek Marczak, Gabriel Zadworny, Miłosz Urbaniak, Mateusz Kempa, Filip Wróbel, Łukasz Kaźmierczak, Filip Siedlis.