Podsumowanie I półrocza nauki

10 stycznia 2020 r. odbył się apel szkolny będący podsumowaniem I półrocza nauki. Podczas apelu pani dyrektor Hanna Kołodziej oraz pani wicedyrektor Katarzyna Wojcieszek wręczyły 24 uczniom stypendia za wyniki w nauce za I półrocze roku szkolnego 2019/2020. Stypendium może otrzymać uczeń, który osiągnął średnią ocen 5,0 i wyżej oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Najwyższą średnią ocen w szkole 5,92 uzyskała Aleksandra Buc z klasy 6b.
Uczniowie, którzy otrzymali stypendium:

1. Julia Famulska – kl. 5a; średnia ocen 5,00
2. Oliwier Pilarski – kl. 5a; średnia ocen 5,17

3. Dominika Siuda – kl. 5a; średnia ocen 5,00
4. Maria Urbańska – kl. 5a; średnia ocen 5,00
5. Amelia Barańska – kl. 5b; średnia ocen 5,17
6. Igor Felusiak – kl. 5b; średnia ocen 5,25

7. Miłosz Gruszczyński – kl. 5b; średnia ocen 5,08
8. Karolina Siwik – kl. 5b; średnia ocen 5,08
9. Maja Espinoza Tapia Bator – kl. 5c; średnia ocen 5,00
10. Julia Kubisiak – kl. 5c; średnia ocen 5,00
11. Wiktoria Tokarek – kl. 5c; średnia ocen 5,08

12. Julia Krysiak – kl. 6a; średnia ocen 5,42
13. Zuzanna Swędrak – kl. 6a; średnia ocen 5,67

14. Bartosz Śmieja – kl. 6a; średnia ocen 5,00
15. Aleksandra Buc – kl. 6b; średnia ocen 5,92
16. Kamil Gadomski – kl. 6b; średnia ocen 5,17
17. Anna Gruszczyńska – kl. 6b; średnia ocen 5,17

18. Oliwia Olewińska – kl. 6b; średnia ocen 5,17
19. Lena Psyk – kl. 6c; średnia ocen 5,27
20. Marzena Stępień – kl. 6c; średnia ocen 5,08

21. Olga Barańska – kl. 7a; średnia ocen 5,00
22. Aleksandra Betka – kl. 7a; średnia ocen 5,07

23. Natalia Wika – kl. 8a; średnia ocen 5,00
24. Patryk Drutowski – kl. 8b; średnia ocen 5,07
Zostały wręczone także stypendia za osiągnięcia sportowe. Otrzymali je: Natalia Lipińska – kl. 8b, Ignacy Szymański – kl. 6b oraz Olivier Barański – kl. 7b.

Pani dyrektor pogratulowała również uczniom z klas 4-8, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75. Są to następujący uczniowie: Filip Kajmowicz – kl. 4a, Dominik Wnęk – kl. 4a, Maja Jaworska – kl. 5a, Bartosz Prusiński – kl. 5a, Bartosz Adamkowski – kl. 5b, Hubert Drutowski – kl. 5b, Krzysztof Warzycha – kl. 5b, Nela Bielawska – kl. 5c, Kornelia Borucka – kl. 5c, Nikola Glądała – kl. 5c, Paulina Nykiel – kl. 5c, Tomasz Borek – kl. 6a, Ignacy Szymański – kl. 6b, Jakub Walkowiak – kl. 6b, Gabriela Jóźwik – kl. 6c, Oliwia Malinowska – kl. 6c, Adam Stępień – kl. 6c, Bartosz Świercz – kl. 6c, Nina Wilmańska – kl. 7b.

Pani wicedyrektor pogratulowała uczniowi kl 8a – Dominikowi Nagadowskiemu, który zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego.

Nauczyciele wychowania fizycznego – pani Elżbieta Kita oraz pani Aneta Godyń przedstawiły najważniejsze sukcesy sportowe naszych uczniów w I semestrze nauki. 

Na dzisiejszym apelu nastąpiło ogłoszenie wyników w kolejnej edycji na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową i życzenia w języku angielskim dla klas I-III oraz na plakat przedstawiający tradycje świąteczne krajów anglojęzycznych (kl. IV-V). Oddanych zostało ponad 60 różnorodnych, przepięknych prac, z których jury nagrodziło:
W kategorii klas I-III
– I miejsce – Maria Jasicka – kl. 3b
– wyróżnienia: Kacper Gilski – kl. 2b, Antoni Przydacz – kl. 1a, Magdalena Nowakowska – kl. 3a, Laura Hanulak – kl. 1a, Lena Żuberek – kl. 3a, Maja Waloszczyk – kl. 3a, Fabian Kobryń – kl. 1b, Marika Owczarek – kl. 2a, Lena Osiewicz – kl. 2b
W kategorii klas IV-V
– wyróżnienia: Maja Espinoza Tapia Bator – kl. 5c, Nela Bielawska – kl. 5c, Bartosz Adamkowski – kl. 5b

Laureatom gratulujemy, a organizator p. Anna Łakomska zaprasza do udziału za rok.

W styczniu rozstrzygnięty został szkolny konkurs fotograficzny „Jesienny portret z książką” ogłoszony przez bibliotekę szkolną.  Celem konkursu było m.in: promocja książki i sztuki fotografii jako kreatywnej formy spędzania czasu wolnego, rozwijanie zainteresowań, uzdolnień i wrażliwości artystycznej. Jury dokonało oceny dostarczonych zdjęć i przyznało następujące nagrody. 
Kategoria klas 4-5
I miejsce – Dominika Siuda, kl. 5a

II miejsce – Amelia Barańska, kl. 5b
Kategoria klas 6-8
I miejsce – Mateusz Buk, kl. 7b

II miejsce – Jakub Walkowiak, kl. 6b
III miejsce – Anna Gruszczyńska, kl. 6b

Na apelu zostały również ogłoszone wyniki szkolnego konkursu kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych.
Kategoria klas 1-2:
I miejsce – Lena Osiewicz, kl. 2b
II miejsce – Franciszek Dębiński, kl. 1a
III miejsce – Oliwia Kowalczyk, kl. 1a oraz Maksymilian Kozieł, kl. 1a
wyróżnienia: Aleksandra Chodak, kl. 2a oraz Zofia Prusińska, kl. 2b
Kategoria klas 3-5:
I miejsce – Maja Waloszczyk, kl. 3a
II miejsce – Aleksandra Pawlicka, kl. 3b
III miejsce – Blanka Łytka, kl. 3b
wyróżnienia: Wiktoria Tokarek, kl. 5c i Julia Świat, kl. 5c

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników.

Skip to content