Mistrzostwo Powiatu Wieluńskiego w Piłce Nożnej chłopców zostaje w Osjakowie!

17 maja 2024 r. w Konopnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Piłce Nożnej chłopców w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci. W rywalizacji udział wzięło 8 zespołów z terenu powiatu wieluńskiego. Nasza drużyna trafiła do grupy A, gdzie rozegrała 3 bardzo dobre spotkania ze: SP w Konopnicy (6:0), SP z Ostrówka (3:0) i SP z Dzietrznik (4:1). W półfinale na nasz zespół czekali reprezentanci SP z Mokrska. Po emocjonującym spotkaniu zeszliśmy z boiska w bardzo dobrych nastrojach pewnie wygrywając 3:1. Wielki finał ze SP nr 4 w Wieluniu był najtrudniejszym ze spotkań jakie dane nam było rozegrać podczas turnieju. Już od pierwszych minut mecz był wymagający i pełen zwrotów akcji. Jednakże to nasz zespół po konsekwentnej grze i walce do ostatniej minuty obronił tytuł Mistrza Powiatu Wieluńskiego z zeszłego roku. 💪⚽️🥇🏆
Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Malinowski, Adam Merta, Fabian Kobryń, Jan Wróbel, Franciszek Marczak, Gabriel Zadworny, Oskar Samulski, Mateusz Kempa, Filip Wróbel, Filip Prusiński, Miłosz Urbaniak, Łukasz Kaźmierczak.