Dzień Rodziny świętowała grupa 0A

W czwartek 6 czerwca 2024 r. dzieci z grupy 0A zaprosiły swoich rodziców, by razem z nimi świętować Dzień Rodziny. W pierwszej części tego spotkania zerówkowicze odegrali scenki przeplatane piosenkami oraz tańcem. Chłopcy i dziewczynki wcielili się w rolę mamy oraz taty i w humorystyczny sposób naśladowali ich słowa. Nie zabrakło również chwil wzruszenia i czułości. Następnie dzieci wraz z rodzicami zatańczyły na parkiecie, by na koniec wręczyć im upominki i zaprosić na poczęstunek. Zerówkowicze mogli skosztować watę cukrową oraz pizzę, natomiast rodzice popijali kawę i zajadali słodkie przekąski.
Dzień ten miał na celu sprawić wszystkim obecnym radość i zapomnieć o troskach życia codziennego, a także był doskonałym sposobem do pogłębiania relacji rodzinnych.