Zabawa karnawałowa

Tuż przed feriami 7 lutego 2019r. w  naszej szkole cała brać uczniowska bawiła się na zasłużonej zabawie karnawałowej popularnie zwanej „choinką szkolną”. Po pierwszym semestrze ciężkiej pracy wszyscy zasłużyli na dobrą zabawę. Prowadzili ją DJ-e z formacji Party Time. Już od rana na hali sportowej odbywały się tańce. Najpierw bawili się uczniowie klas młodszych, a po nich klasy V-VIII oraz klasy III gimnazjum. Na sali było niezwykle  kolorowo. Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-IV przybyli na bal w barwnych kostiumach. Na balu można było spotkać m.in.: księżniczki, królewny, piratów, koty, motylki, żołnierzy, policjantów, spidermanów, kowbojów i wiele innych baśniowych postaci. W klasach starszych, błyszczące dziewczyny i niecodziennie wyglądający chłopcy z wielką energią bawili się w rytm utworów z aktualnych list przebojów. Dużym powodzeniem cieszył się taniec „belgijka”, który zatańczyli wszyscy uczestnicy balu. Pląsy wyczerpały siły uczestników balu, więc podczas przerw   mogli zjeść słodką przekąskę przygotowaną przez Radę Rodziców. Tańcom i zabawie nie było końca, czas upłynął szybko. Tak wspaniała zabawa zostanie w naszej pamięci na długo. Uczniowie z niecierpliwością oczekują na kolejny bal, a to już za rok.

Dodaj komentarz

Skip to content