Targi edukacyjne

1 marca 2018r. w Wieluniu odbyły się Targi Edukacyjne, w których wzięli udział uczniowie klas III gimnazjalnych naszej szkoły wraz z wychowawcami – p. Dorotą Gadomską, p. Magdaleną Betką oraz z panią wicedyrektor Katarzyną Wojcieszek.
Podczas tego przedsięwzięcia uczniowie mogli zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną szkół średnich z terenu powiatu wieluńskiego. Nasi wychowankowie mieli okazję porozmawiać z uczniami i nauczycielami wybranych szkół, które prześcigają się w pomysłach by przyciągnąć jak najwięcej chętnych. Uczniowie zostali także oprowadzeni po I LO im. Tadeusza Kościuszki – obejrzeli sale lekcyjne, Izbę Pamięci szkoły oraz mogli spróbować swoich sił w licznych konkursach i łamigłówkach przygotowanych przez starszych kolegów.