Piknik Rodzinny przedszkolaków

W piątek 8 czerwca przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego wraz z rodzicami i nauczycielkami brały udział w pikniku rodzinnym. Piknik zorganizowano w „Lolkowej Zagrodzie”, dzięki czemu można było skorzystać z licznych atrakcji. Dzieci najbardziej ucieszyły się z przejażdżek konnych, a później z karmienia zwierzątek. Wspólnie z rodzicami smażyły kiełbaski przy ognisku oraz grały w piłkę i bawiły się do woli. Piknik rodzinny był świetną okazją, aby wzmocnić więzi emocjonalne dziecka z rodziną, zintegrować rodziców z przedszkolem, nauczycielkami, a także stwarzać okazję do wspólnego, aktywnego spędzania czasu rodziców z dziećmi.
Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Dodaj komentarz