II Szkolny Przegląd Taneczny

Pierwszy dzień wiosny czyli 21 marca 2024 r. był również dniem, w którym odbył się II Szkolny Przegląd Taneczny Klas. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Samorząd Szkolny ze wsparciem Rady Rodziców. Przedsięwzięcie było podzielone na dwie kategorie wiekowe. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie klas 0-4. Oglądając już pierwsze występy najmłodszych uczestników dało się zauważyć, że taniec sprawia uczniom wielką radość. Na naszej szkolnej scenie pojawiły się piękne stroje, oryginalne scenografie i dynamiczne występy, które wzbudzały zachwyt u publiczności. Po wręczeniu dyplomów oraz nagród od Rady Rodziców w postaci bonów podarunkowych dla każdej grupy odbyła się druga część przeglądu, w której prezentowały się zespoły taneczne w kategorii klas 5-8. Nie zabrakło i tym razem przepięknych kreacji, jak i oryginalnych układów. Przegląd taneczny w obu kategoriach wiekowych zakończyliśmy tanecznym krokiem wszystkich chętnych uczniów do znanych choreografii: „Kaczuszki” oraz „Belgijka”.