Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Dziś w naszych oddziałach przedszkolnych obchodziliśmy bardzo ważne święto– święto każdego przedszkolaka. Z tej okazji ten dzień spędzony był bardzo aktywnie i wesoło od samego rana. Odbyły się liczne konkurencje sportowe, zabawy ruchowe przy muzyce, zabawy z balonami i wiele innych. Zadaniem każdego dziecka było również wylosowania pytania oraz odnalezienie na nie prawidłowej odpowiedzi. Przedszkolaki bez trudu poradziły sobie z tym zadaniem, a w nagrodę otrzymały upominki oraz dyplomy i odznaki Super Przedszkolaka. Oby radość i ten niesamowity uśmiech jak dziś, gościł na Waszych twarzach już zawsze!