Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

W dniu 16 września 2021 roku na stadionie sportowym w Ostrówku odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2021/2022. Konkurencją otwierającą tegoroczną rywalizację sportową były Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W ramach Igrzysk Dzieci – Wiktoria Tokarek z kl. 7C zajęła IV miejsce, Krzysztof Osyda z kl. 7C – II miejsce, natomiast Bartosz Osyda z kl. 5A uplasował się na IV miejscu. W ten sposób uzyskali awans n do Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych rozgrywanych 29.09.2021 roku w Uniejowie. Dziewczęta drużynowo znalazły się na II miejscu, natomiast chłopcy na III miejscu.
Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników biorących udział w mistrzostwach!

Skip to content