Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas zabaw, radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zorganizowanie zabawy „choinkowej”, która w naszej szkole odbyła się w poniedziałek 22 stycznia. W pięknie przystrojonej hali sportowej od samego rana bawili się uczniowie najmłodsi z klas 0-III szkoły podstawowej. Imprezę prowadził DJ Tobiasz. Ponieważ była to zabawa karnawałowa, dzieci przebrały się w przepiękne baśniowe stroje. Na parkiecie tańczyły więc wróżki, księżniczki, czarownice oraz różni bohaterowie z książek dla dzieci. Dzieci, rodzice oraz nauczyciele włączyli się do wspólnej zabawy.
Uczniowie szkoły podstawowej z klas IV-VI oraz gimnazjaliści bawili się w godzinach popołudniowych. Tańcom i zabawom nie było końca. Wszyscy zostali obdarowani słodkimi upominkami od Rady Rodziców. Dzieci miały też możliwość wziąć udział w loterii fantowej. Najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili.