Próbny egzamin gimnazjalny

W dniach 4-6 grudnia 2018r. uczniowie klas trzecich gimnazjum pisali próbny egzamin gimnazjalny. Egzamin składał się z trzech części: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i języka obcego nowożytnego. Pierwszego dnia gimnazjaliści sprawdzali swoją wiedzę z zakresu języka polskiego oraz z historii i wiedzy o społeczeństwie. Część matematyczno-przyrodnicza dotyczyła zadań z zakresu matematyki oraz zadań z przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, fizyki i geografii. Trzeciego dnia uczniowie pisali próbny egzamin z języka angielskiego. Możliwość sprawdzenia się w próbnym egzaminie będzie podpowiedzią i ułatwieniem na właściwy egzamin, który odbędzie się w kwietniu. Egzamin obejmuje wiadomości i umiejętności zawarte w wymaganiach określonych w podstawie programowej. Teraz pozostaje już tylko czekać na wyniki. Trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

Skip to content