To Mikołaj, to Mikołaj Święty!

Dźwięk dzwoneczka i charakterystyczny odgłos kroków po szkolnym korytarzu dały znać, że właśnie zbliża się ważny dzień. 6 grudnia panował szczególny klimat, gdyż zgodnie z tradycją gościliśmy Świętego Mikołaja. Pojawił się w otoczeniu Śnieżynek – dziewcząt z Samorządu Szkolnego. Do szkoły dotarł z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. W tym wyjątkowym dniu w naszej szkole było również bardzo „mikołajkowo”. Od samego rana kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach albo świątecznych opaskach. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buzie, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja.