Spotkanie świateczno-noworoczne ukraińskich dzieci uczących się w powiecie wieluńskim

W dniu 5 stycznia 2023 roku grupa uczniów z naszej szkoły, która pochodzi z Ukrainy, spotkała się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu z innymi ukraińskimi koleżankami i kolegami mieszkającymi w powiecie wieluńskim.
Spotkanie świateczno-noworoczne zostało zorganizowane w przeddzień prawosławnej wigilii Bożego Narodzenia przez Fundację na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego we współpracy ze stowarzyszeniem z Ochtrup.
W tym wydarzeniu uczestniczyły także władze powiatu, nauczyciele i dyrektorzy placówek oświatowych oraz młodzież z ZS nr 1 w Wieluniu, która pomogła przygotować to radosne wydarzenie oraz prezenty dla uczniów ukraińskich.