Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Frączek

O tym skąd czerpie pomysły na kolejne opowieści i wiersze, o tym jak zaczęła pisać, o bohaterach swoich książek, o tym jak poprawnie wymawiać niektóre słowa… i wiele, wiele innych ciekawostek opowiedziała pani Agnieszka Frączek uczniom klas drugich i trzecich. W dniu 16 listopada 2023 r. mieliśmy okazję spotkać się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osjakowie z autorką poczytnych książek dla dzieci – panią Agnieszką Frączek. Na spotkaniu nie zabrakło pytań, autografów, rozmów i uśmiechu. Autorka przeczytała również kilka swoich wierszy i fragmenty książki pt. „Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą”. Książka ta znajduje się na liście lektur szkolnych, więc najmłodsi mieli okazję zobaczyć i porozmawiać „na żywo” z autorką książki dobrze im znanej i lubianej.