Rozstrzygnięcie konkursu „CHOINKA – symbol Świąt Bożego Narodzenia”

21 grudnia 2023 r. podczas Jasełek Bożonarodzeniowych miało miejsce wręczenie nagród uczestnikom szkolnego konkursu na nietypową choinkę, organizowanego przez Samorząd Szkolny. Większość klas wykazała się niezwykłą pomysłowością, estetyką wykonania, jak i oryginalnością, co przyprawiło komisję konkursową o pozytywny zawrót głowy. Jury w składzie: Dyrektor Szkoły Podstawowej – Pani Hanna Kołodziej, Wicedyrektor – Pani Katarzyna Wojcieszek, nauczyciel plastyki – Pani Aneta Pierzyna i Pani Anna Łakomska, po naradzie ustaliło następujący werdykt:

W kategorii klas 0-4
I miejsce ex aequo – grupa 0A, 0B, 0C, klasa 1A i 1B, klasa 2A i 2B, klasa 3A i 3B, klasa 4A i 4B

W kategorii klas 5-8
I miejsce – klasa 5A
Wyróżnienia: kl. 5B, kl. 6A, kl. 6B, kl. 7A, kl. 7B, kl. 8.
Gratulujemy!
Klasy otrzymały upominki w formie świątecznych mydełek, a zwycięzcy talony na pizzę, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Jesteśmy jednak ciekawi, która choinka wywarła na Państwu największe wrażenie…