Przedszkolaki na spotkaniu autorskim w bibliotece

Dzieci z grup przedszkolnych po raz kolejny wzięły udział w spotkaniu autorskim, realizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Osjakowie. Tym razem w ramach projektu MaraTONY LITERACKIE spotkały się z Ewą Nowak, pisarką, publicystką, autorką felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży. Spotkanie przebiegało w niezwykle przyjemnej atmosferze. Pani Ewa udowodniła, że o książkach można mówić dużo i niezwykle ciekawie. Można je nie tylko czytać, ale i pisać. Wystarczy wyobraźnia i zdolność obserwacji otaczającego świata. Jej otwartość, poczucie humoru, zdolność obrazowego przedstawiania świata oraz umiejętność budowania relacji z młodym czytelnikiem spowodowały, że dzieci słuchały z zaciekawieniem i chętnie angażowały się w powierzone im zadania.