Półfinały Mistrzostw Województwa w Trójboju LA

Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że dobrze czują się na stadionach lekkoatletycznych. W Wieruszowie 5 czerwca 2024 r. zajęli dwa pierwsze miejsca na Półfinałach Mistrzostw Województwa w Trójboju Lekkoatletycznym. Wszyscy bez wyjątku poprawili swoje wyniki z mistrzostw powiatu i tym samym uzyskali awans na zawody wojewódzkie w Kutnie. Reprezentacja szkoły dziewcząt: Julia Buczek, Natalia Jasicka, Lena Wojtyczka, Paulina Czyż, Aleksandra Tokarek zwyciężyła uzyskując 606 pkt. Reprezentacja chłopców: Filip Prusiński, Franek Sidyk, Eldar Aliiev, Michał Nowakowski, Borys Olewiński zajęła II miejsce z 470 pkt. Najlepsze wyniki uzyskali: Lena Wojtyczka – piłeczka palantowa (33 m), Julia Buczek – skok w dal (3,75 m) i bieg na 60m (9,1), Eldar Aliiev – rzut piłeczką (36 m), Filip Prusiński – skok w dal (4,04m). Gratulujemy!