Noc w szkole – klasa 5B

1 grudnia 2023 r. klasa 5B wraz z opiekunami p. Anną Dura-Gędek, p. Katarzyną Trojan-Drab i p. Magdaleną Palusińską uczestniczyli w integracji klasowej – zimowa noc w szkole. Uczniowie większość czasu spędzili w aktywny sposób uczestnicząc w grach ruchowych, zabawach, jak i rozwijając swoje pasje. Ponadto powstały kąciki: muzyczny, kosmetyczny i gier planszowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Spadek energii uczniowie uzupełnili pyszną pizzą. Pełni sił ruszyli na piżamową dyskotekę, która trwała do późnych godzin nocnych. Pomimo wielu atrakcji i nieskończonych pokładów energii, przyszedł czas na sen. Wczesnym rankiem obudził nas szkolny dzwonek, który zakończył nocną przygodę i wszyscy uczniowie zadowoleni rozeszli się do swoich domów.