Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

W dniu 8 grudnia 2023 r. cztery uczennice z klas siódmych: Magdalena Nowakowska (wiersz w języku angielskim), Pola Czuchta (angielska piosenka), Aleksandra Pawlicka (angielska piosenka) i Michalina Kędzior (wiersz w języku angielskim) wzięły udział w X Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Piosenki Angielskiej i Niemieckiej organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich.
Konkurs był podzielony na 4 kategorie: piosenka w języku angielskim i niemieckim oraz wiersz w języku angielskim i niemieckim, a zaprezentowało się w nim 37 uczestników z 11 szkół. Nasza uczennica z klasy 7A – Magdalena Nowakowska zajęła 3 miejsce recytując utwór Helen Dudley – „To one unknown”.
Składamy serdeczne gratulacje.