Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „English Words Master 2023”

30 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się IV Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas 4. Udział w nim wzięło 28 uczniów z 10 szkół podstawowych z powiatu wieluńskiego, pajęczańskiego oraz bełchatowskiego – z Toporowa, Mierzyc, Kraszkowic, Wierzchlasa, Rudy, Bieniądzic, Radoszewic, Siemkowic, Ruśca i Osjakowa.
Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu gramatyczno-leksykalnego oraz literowanie wylosowanych wyrazów. Po wyrównanej rywalizacji, spośród wszystkich uczestników wyłoniono następujących laureatów:
1 miejsce – Nicolas Nowak – SP Toporów
2 miejsce – Lena Wojtyczka – SP Osjaków
3 miejsce – Julia Cieślak – SP Bieniądzice
4 miejsce – Jarema Ciężki – SP Rusiec
5 miejsce – Maksymilian Czerniak – SP Bieniądzice
6 miejsce – Leon Majewski – SP Toporów
Nagrodą główną dla zwycięzcy jest kurs językowy ufundowany przez Szkołę Języków Obcych Sparrow. Nad organizacją konkursu czuwały: pani Paulina Radwańska i pani Anna Łakomska.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a laureatom gratulujemy wiedzy oraz umiejętności językowych.