Liga Lekkoatletyczna

22 maja 2024 r. reprezentacja szkoły klas 7-8 w składzie: Martyna Kleszcz, Natalia Gajda, Magda Nowakowska, Zuzanna Krzywańska, Maja Karczyńska, Zlata Pysmak, Maja Waloszczyk, Weronika Zając, Kacper Hanulak, Mateusz Domagała, Bartosz Osyda, Kacper Kopacki, Kacper Spaleniak, Piotr Surma, Adrian Kaczmarek, Jakub Kałuziak, Patryk Przydacz uczestniczyła w zawodach powiatowych Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna. Grupa starszych lekkoatletów uplasowała się na 2. miejscu. Bardzo dobre wyniki uzyskali: Bartosz Osyda w skoku w dal, Mateusz Domagała w biegu na 100 metrów oraz Kacper Kopacki – najlepszy wynik na 600 metrów. Ogromną niespodziankę sprawiła nam Martyna Kleszcz. Osiągnęła najlepszy wynik w pchnięciu kulą. Została również najlepszą zawodniczką mistrzostw zdobywając 93 pkt (na podstawie tabel wielobojowych). Osiągnięte wyniki są dobrym prognostykiem przed Igrzyskami Ziemi Wieluńskiej, które odbędą się 6 czerwca 2024 r.