Integracyjny wyjazd klas 7

30 września 2024 r. uczniowie klas 7 z wychowawcami: panią Karoliną Kempą, panią Katarzyną Trojan-Drab oraz panią pedagog Anną Różańską odwiedzili stolicę Dolnego Śląska – Wrocław. Uczestnicy wycieczki uczcili w ten sposób Dzień Chłopaka.
Pierwszym punktem programu była wizyta w nowoczesnym centrum handlowym Wroclavia i seans filmowy w tamtejszym kinie. Następnie uczniowie udali się do parku trampolin gdzie oprócz zabawy dali upust swoim emocjom, rozładowali napięcie i cieszyli się dziecięcą rozrywką.
Ponadto uczestnicy wycieczki mieli możliwość poznać historię miasta, którą przedstawiła pani pilot Alina Frejusz i podziwiać jego panoramę w jesiennej odsłonie.
Cel wyjazdu – poznanie ciekawych miejsc, kształtowanie postaw, kompetencji społecznych, nawiązywanie więzi w grupie rówieśniczej, jak również tych między uczniami a nauczycielami został w pełni zrealizowany.