II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w unihokeju dziewcząt

7 grudnia 2023 r. uczennice naszej szkoły z klas 5-6 brały udział w Półfinałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Unihokeju. Mistrzostwa te były finałem 5-ciu powiatów: zduńskowolskiego, łaskiego, sieradzkiego, wieruszowskiego i wieluńskiego, którego to my byłyśmy reprezentantkami. Dziewczęta w składzie: Zofia Prusińska, Kinga Kumańska, Karolina Dolata, Antonina Forenc, Agata Merta, Natalia Hanulak, Lena Osiewicz, Kornelia Cłapa, Lena Chłodna, Róża Kuster po zaciętych meczach znalazły się na podium zdobywając zasłużone II miejsce. Zawodniczkami, które zdobyły bramki były: Zofia Prusińska i Karolina Dolata. Kinga Kumańska okazała się tym razem skuteczna w obronie, a Kornelia Cłapa jako bramkarz broniła wykazując duże zaangażowanie. Warto dodać, że tak duży sukces w Półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Unihokeju Dziewcząt nasza szkoła osiągnęła po raz pierwszy.
Jesteśmy dumni i gratulujemy dziewczętom.