Dzień bez Plecaka

W piątek 24 maja 2024 r. już po raz kolejny społeczność naszej szkoły świętowała Dzień bez Plecaka. Obchody tego dnia odbyły się w ramach szkolnej akcji pt. „Zgrana Klasa”.
W tym dniu każdy z uczniów mógł wykazać się swoją kreatywnością i odkryć własne nieodgadnione dotąd pokłady wyobraźni poprzez zastąpienie plecaka innym alternatywnym przedmiotem. Do akcji włączyli się również nasi najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych.
Tak jak przewidywaliśmy pomysły wszystkich naszych podopiecznych przekroczyły wszelkie oczekiwania. Zamiast tornistrów w szkole pojawiły się koszyki, taczka, rower, wózek dla lalek, parasol, kosz na śmieci, walizki, chlebak, torebki prezentowe, garnek, torby zakupowe, wózki na zakupy, kartony i wiele wiele innych ciekawych rzeczy, w których zmieściły się wszystkie najpotrzebniejsze tego dnia przybory szkolne.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności. Mamy nadzieję, że ten dzień przysporzył wiele radości i satysfakcji.