Dwa złota, srebro i brąz w Sztafetowych Biegach Przełajowych

9 października 2024 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Podobnie jak i w latach ubiegłych nasza szkoła była organizatorem tego wielkiego sportowego wydarzenia, które zgromadziło ponad 300 uczniów z terenów całego powiatu. Swoją obecnością podczas zawodów zaszczycili nas: Wicestarosta Powiatu Wieluńskiego – p. Krzysztof Dziuba, Naczelnik Wydziału Promocji i Aktywności Społecznej Starostwa Powiatowego w Wieluniu – p. Zenon Kołodziej, Burmistrz Miasta i Gminy Osjaków – p. Renata Kostrzycka.
Nasi reprezentanci w kategorii Igrzysk Dzieci, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców nie dali najmniejszych szans swoim rywalom i ze znaczną przewagą ukończyli swoje biegi na pierwszych lokatach.
⭐️ Julia Buczek, Paulina Czyż, Lena Chłodna, Karolina Dolata, Laura Hanulak, Nadia Niedźwiadek;
⭐️ Jakub Chodak, Mateusz Kempa, Adam Merta, Borys Olewiński, Franciszek Sidyk, Jan Wróbel;
W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasze reprezentantki po zaciętej walce do samego końca uplasowały się na 3 miejscu, natomiast chłopcy wywalczyli 2 pozycję.
⭐️ Dorota Kapuścińska, Magdalena Kostrzewa, Zuzanna Krzywańska, Sofiia Maliuk, Zuzanna Myja, Zofia Prusińska;
⭐️ Mateusz Domagała, Maciej Malinowski, Bartosz Osyda, Patryk Przydacz, Oskar Samulski, Piotr Surma;