Apel szkolny dla klas 4-8

18 czerwca 2024 r. miał miejsce apel szkolny dla uczniów klas 4-8 na hali sportowej przy ul. Wieluńskiej. Podczas spotkania zostały wręczone certyfikaty dla uczniów biorących udział w projekcie „Szkoła Młodych Patriotów” w ramach programu Erasmus+.
Nauczyciele wychowania fizycznego przedstawili wszystkie osiągnięcia sportowe, do których przyczynili się nasi uczniowie. Drużyna naszych sportowców jest bardzo duża. Serdecznie gratulujemy uczniom osiągniętych wyników w rywalizacji sportowej.
Pani Katarzyna Trojan-Drab przedstawiła osiągnięcia matematyczne i zostały podsumowane następujące konkursy, w których brali udział nasi uczniowie:
1. „Złote Szkoły NBP”
2. Konkurs ogólnopolski matematyczny „Leon” sesja jesienna
3. „Pieniądz jutra”
4. „(Nie)zwykła matematyka”
5. Konkurs ogólnopolski matematyczny „Leon” sesja wiosenna
6.”Najlepsza sketchnotka matematyczna”
7. „Portret matematyka-GWO”
8. „Uchwyć wodę tam, gdzie Cię zachwyci”
9. „Wodny Quiz matematyczny”
Pan Robert Rabenda przedstawił wyniki Konkursu Informatycznego „Animacja komputerowa”, który został rozstrzygnięty w czerwcu. W konkursie wzięło udział 36 uczniów z kilku szkół powiatu wieluńskiego.
I miejsce – Maksymilian Kozieł – SP Osjaków i Szczepan Bator – SP nr 5 w Wieluniu
II miejsce – Martyna Światła – SP nr 2 w Wieluniu i Natalia Patyk – SP Osjaków
III miejsce – Antoni Przydacz – SP Osjaków
Wyróżnienia: Hubert Borczyk – SP Osjaków, Laura Hanulak – SP Osjaków, Karolina Dolata – SP Osjaków, Edyta Foręc – SP Osjaków
Pani Paulina Radwańska ogłosiła wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Galileo”, w którym brali udział nasi uczniowie. Najlepsi okazali się: Martyna Kubiaczyk z kl. 6A – 9. miejsce, Filip Walkowiak z kl. 7A – 9. miejsce, Laura Wypchło z kl. 6A – 11. miejsce, Aleksandra Wyrębak z kl. 5A – 15. miejsce. Gratulujemy!