Andrzejki w naszej szkole

Andrzejki to jedna z najbardziej tajemniczych nocy w roku, kiedy to staramy się uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej naszej przyszłości. Obecnie nie przykładamy już tak dużej wagi do andrzejkowych wróżb, traktujemy wypadające pod koniec listopada andrzejki jako okazję do zabawy. 29 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się dzień wróżb andrzejkowych, który został przygotowany przez Samorząd Szkolny wraz z panią Magdaleną Palusińską i panią Dorotą Kruk. W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie mieli możliwość wędrowania między „stoiskami” z rozmaitymi wróżbami, a także słodkimi i słonymi przysmakami. Każdy uczeń mógł wziąć czynny udział w wybranych przez siebie wróżbach oraz zakupić pyszne wypieki i napoje.