Bieg Tropem Wilczym

3 marca 2024 r. odbyła się XII edycja projektu Tropem Wilczym – bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg ten jest organizowany od 2013 roku przez Fundację Wolność i Demokracja. W setkach miast Polski tego samego dnia odbywają się okolicznościowe biegi dla uczczenia pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Ideą Biegu jest propagowanie wiedzy z zakresu historii najnowszej w sposób atrakcyjny dla osób w każdym wieku oraz popularyzacja biegania jako formy rodzinnego spędzania wolnego czasu.
W biegu wzięli udział również uczniowie z naszej szkoły. Świetnie pobiegła Iga Samulska, która zajęła w swojej kategorii wiekowej I miejsce. W tej samej kategorii Anna Merta uplasowała się na III miejscu. Gratulujemy!
W biegu wystartowali również: Natalia Jasicka, Maria Jasicka, Agata Merta, Bartłomiej Dróżdż, Mateusz Kempa i Oskar Samulski. Brawa dla wszystkich!