Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 21 lutego 2024 r. troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXII Międzypowiatowym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym przez SP nr 4 w Wieluniu. Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem i do zadań konkursowych przystąpiło ponad 50 uczniów klas 7 i 8 z powiatu wieluńskiego i sieradzkiego. Konkurs miał na celu sprawdzenie umiejętności znajomości języka angielskiego, motywowanie do samodzielnej nauki i rozwoju oraz promowanie nauki jakże potrzebnego we współczesnym świecie języka. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Uryszek z kl. 7B, Filip Walkowiak z kl. 7A i Filip Wypchło z kl. 8A.
Organizatorzy przewidzieli nagrody od 1 do 10 miejsca. Siódmoklasiści uplasowali się tuż za, bo na 11 miejscu, natomiast Filip Wypchło na 6 miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.