Karnawałowe szaleństwa

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 26 stycznia 2024 r. Najpierw bawili się uczniowie klas młodszych, a po nich uczniowie starsi . Młodsze dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć m.in. wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy i wiele innych baśniowych postaci. Zmęczeni zabawą uczniowie mogli posilić się w karnawałowym „mini-barze”, który został przygotowany przez szkolny samorząd wraz z opiekunami – p. Magdaleną Palusińską i p. Dorotą Kruk. Na przepyszne tosty, domowe wypieki oraz napoje było bardzo wielu chętnych. Tańcom i zabawie nie było końca, ale niestety czas szybko płynie i trzeba było wrócić do domu. Kolejny bal karnawałowy już za rok.